Şirketimiz Göker Yatay Sondaj 1990 yılında üstyapı ve altyapı işlerinde başarılı çözümleriyle faaliyete başlayıp, Petrol, Uluslararası Nakliyecilik ve Madencilik işlerinde de faaliyet göstermekteydi.

2011 Yılında altyapıda önemli rol oynayan yeni bir sistem olan Kazısız Yönlendirebilir Yatay Sondaj makinalarını bünyesine dahil eden firmamız, yıllar geçtikçe makina parkını genişleterek ülkedeki öncü Yatay Sondaj makinalarını alt yapıya kazandırmıştır.

Günümüzde güçlü makina parkı ve kullandığı yenilikçi teknolojiler ile Türkiye’de lider bir marka haline gelmiştir.

En güçlü makinesi ile 1500 metre uzunluğunda delgi delebilen 110 ton gücünde boru çekme kapasitesine ulaşan Türkiye’de ki tek Avrupa’da nadir bulunan makina Göker Yatay Sondaj bünyesinde bulunmaktadır. Bünyemizde 6 Adet Yönlendirilebilir Yatay Sondaj ve 2 Adet Auger Boring (Helezonlu Boru Sürme Teknolojisi) Makinaları bulunmaktadır.

Alanında öncü firmamız aynı zaman da kullandığı teknolojilerin ve parçaların bayiliklerinide elinde bulundurup Türkiye’ye satışını yapmaktadır. Firmamız alt yapı işlerinde etkili ve hızlı çözüm sunarak tüm Türkiye de ve Uluslararası altyapı işlerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Yurt içinde Türk Akım, Tanap, 3. İstanbul Uluslararası Havalimanı,ve Botaş Yurt dışında da Türkmenistan Aşkabat Havalimanı gibi büyük ve özel işlerde öncülük etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Hedeflerimiz arasında yapılmamış ve yapılması zor olan işleri başarı ile yapmak ve makine parkımızı ulaşabileceği en güçlü hale getirmek vardır.

Saygılarımızla